Dąb Elegance

Producent:Jawor Parkiet
Stan:Nowy produkt
Rodzaj podłogiParkiet dwuwarstwowy
Gatunek drewnaDąb
ŁączeniePióro-wpust
MontażKlejenie do podłoża
Gwarancja30 lat
Ogrzewanie podłogoweTak
WymiaryGrubość 15 mm

Podane ceny są cenami standardowymi, skontaktuj się z nami i zapytaj o rabat!

Biel niedopuszczalna, nieliczne sęki szpilkowe, układ włókien dowolny, dopuszczalne zmiany barwy.

To podłoga, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i modernistycznych wnętrzach. Niemal idealnie regularny układ słojów i brak bieli, a także pojedyncze, sporadycznie występujące sęki doskonale wyeksponują niebagatelne piękno naturalnego surowca. Doskonale będzie się ona prezentować zarówno w eleganckim apartamencie, jak i w niewielkim domu za miastem.

Chevron to jedyna tego rodzaju gotowa podłoga –  poszczególne klepki zostały przycięte na krótszych bokach pod kątem 45º, tworząc kształt grotu strzały. Docięcie klepek na etapie produkcji umożliwia znaczne skrócenie procesu montażu oraz gwarantuje wysoką jakość ułożenia skomplikowanego wzoru, którą trudno było uzyskać, przycinając osobno każdy element. W odróżnieniu od jodły francuskiej montowanej tradycyjną metodą, podłoga ta po ułożeniu nie wymaga już cyklinowania, szpachlowania czy lakierowania. Posiada także pióro-wpust przy krawędzi czołowej, co do tej pory było rzeczą niespotykaną – dotychczas parkieciarze musieli borykać się z tzw. obcym piórem.

Podłogi z linii Chevron to sposób na osiągnięcie niepowtarzalnego efektu przywodzącego na myśl minione epoki. Doskonale skomponują się z ozdobnymi wnętrzami podmiejskich posiadłości czy poddanych renowacji dworków. Coraz częściej wzór ten jest także wykorzystywany przez architektów jako element wykończenia miejskich wnętrz w stylu skandynawskim czy awangardowym. W dużych pomieszczeniach warto zdecydować się na wybór deski, natomiast parkiet optycznie powiększy mniejsze wnętrza. 

Dostępne wymiary:

448,34 zł/m2

448,34 zł/paczka brutto

Dostępny na zamówienie. Napisz i sprawdź.

dowiedz się więcej
Z montażem taniej!

/m2
393,66 zł/paczka brutto

CENA NIE ZAWIERA KOSZTÓW MONTAŻU

dowiedz się więcej

Opinie klientów

Brak opinii klientów na temat tego przedmiotu.

Napisz opinię

Dąb Elegance

Dąb Elegance

FertigParkiet Chevron grub. 15 mm