Dąb Classic

Producent:Jawor Parkiet
Stan:Nowy produkt
Rodzaj podłogiDeska dwuwarstwowa
Gatunek drewnaDąb
ŁączeniePióro-wpust
MontażKlejenie do podłoża
Gwarancja30 lat
Ogrzewanie podłogoweTak
WymiaryGrubość 15 mm

Podane ceny są cenami standardowymi, skontaktuj się z nami i zapytaj o rabat!

Biel sporadyczna, sęki dopuszczalne, układ włókien dowolny, dopuszczalne zmiany barwy.

Duże deski ułożone w ozdobny wzór jodły francuskiej eksponują naturalne, klasyczne piękno dębowego drewna. Za sprawą uniwersalnej kolorystyki i zróżnicowanego układu słojów podłoga ta może stanowić uzupełnienie wnętrz o zróżnicowanym wystroju.

Chevron to jedyna tego rodzaju gotowa podłoga –  poszczególne klepki zostały przycięte na krótszych bokach pod kątem 45º, tworząc kształt grotu strzały. Docięcie klepek na etapie produkcji umożliwia znaczne skrócenie procesu montażu oraz gwarantuje wysoką jakość ułożenia skomplikowanego wzoru, którą trudno było uzyskać, przycinając osobno każdy element. W odróżnieniu od jodły francuskiej montowanej tradycyjną metodą, podłoga ta po ułożeniu nie wymaga już cyklinowania, szpachlowania czy lakierowania. Posiada także pióro-wpust przy krawędzi czołowej, co do tej pory było rzeczą niespotykaną – dotychczas parkieciarze musieli borykać się z tzw. obcym piórem.

Podłogi z linii Chevron to sposób na osiągnięcie niepowtarzalnego efektu przywodzącego na myśl minione epoki. Doskonale skomponują się z ozdobnymi wnętrzami podmiejskich posiadłości czy poddanych renowacji dworków. Coraz częściej wzór ten jest także wykorzystywany przez architektów jako element wykończenia miejskich wnętrz w stylu skandynawskim czy awangardowym. W dużych pomieszczeniach warto zdecydować się na wybór deski, natomiast parkiet optycznie powiększy mniejsze wnętrza. 

476,01 zł/m2

476,01 zł/paczka brutto

Dostępny na zamówienie. Napisz i sprawdź.

dowiedz się więcej
Z montażem taniej!

/m2
417,96 zł/paczka brutto

CENA NIE ZAWIERA KOSZTÓW MONTAŻU

dowiedz się więcej

Opinie klientów

Brak opinii klientów na temat tego przedmiotu.

Napisz opinię

Dąb Classic

Dąb Classic

FertigDeska Chevron grub. 15 mm