Luxury Classic Retro Sahara

Producent:Jawor Parkiet
Stan:Nowy produkt
Rodzaj podłogiDeska dwuwarstwowa
Gatunek drewnaDąb
ŁączeniePióro-wpust
MontażKlejenie do podłoża
Gwarancja30 lat
Ogrzewanie podłogoweTak
Wymiary1500 - 2200 x 180 - 200 x 15 mm

Podane ceny są cenami standardowymi, skontaktuj się z nami i zapytaj o rabat!

Dąb Retro Intensive Line

Podłoga ta to świetna opcja dla tych, którzy chcą zachować lato na dłużej. Naturalny odcień brązu, wzbogacony złotymi oraz ciemniejszymi pasmami, niczym promienie słońca ociepli każde pomieszczenie.

To linia jest jak przyciągające się przeciwieństwa: minimalizm i surowość łączą się z mocno wyczuwalną, niemal szorstką strukturą. Tę dynamikę linia zawdzięcza intensywnym śladom po pile, które, wykonywane w różnych kierunkach, tworzą niespotykany efekt kratki. Wyrazisty wzór sprawia wrażenie trójwymiarowego, załamuje światło, a kolor czyni niejednoznacznym. Brak czterostronnego fazowania pozwala z kolei osiągnąć efekt jednolitej powierzchni, co optycznie powiększa wnętrze. Charakterystyczne, niecodzienne podłogi z linii Intensive zdominują całe wnętrze, podkreślając jego charakter. Linia ta jest synonimem kreatywnej elegancji i miejskiego wzornictwa.

Deska ma wykończenie: 3 warstwy olejowosku, intensywne ślady po pile, ostrokrawężna, 30 lat gwarancji, nadaje się na ogrzewanie podłogowe

Opis producenta – CLASSIC:

biel dopuszczalna, dopuszczalne zdrowe sęki do 60 mm, sęki otwarte wypełnione szpachlą do 40 mm, zakorki do 50 mm, układ włókien dowolny, dopuszczalne znaczne zmiany barwy, dopuszczalny błyszcz, dopuszczalne pęknięcia na końcach elementów oraz pęknięcia na powierzchni max 150 mm, ślady po owadach.

Istnieje opcja w wersji ELEGANCE – inna cena

 

Opis producenta – ELEGANCE:

biel niedopuszczalna, dopuszczalne małe zdrowe sęki do 15 mm, układ włókien dowolny, dopuszczalne zmiany barwy, dopuszczalny błyszcz, dopuszczalne pęknięcia na końcach elementów oraz pęknięcia na powierzchni max 20 mm

Kolekcja Retro – unikalnie postarzanych dębowych desek z wyraźnie zarysowanym rysunkiem słojów i dużymi sękami – jest powrotem do regionalnej tradycji. Na efekt końcowy składa się szereg procesów obróbczych drewna, m.in. heblowania, szczotkowania, barwienia i olejowania. Naturalne pęknięcia, wyeksponowane naturalne przebarwienia imitują ślady wieloletniego użytkowania i nadają podłodze wyjątkowo rustykalnego charakteru.

Deski mają dwuwarstwową konstrukcję, dzięki czemu mogą być stosowane na ogrzewaniu podłogowym. Warstwa wierzchnia, jedna z najgrubszych na rynku, bo o grubości nawet 6 mm, pozwala na wieloletnią eksploatację. Z kolei warstwa spodnia ogranicza pracę drewna i chroni przed odkształceniami. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach gabarytowych – tradycyjnej FertigDeski o długości do 1200 mm i szerokości do 140 mm oraz długiej i szerokiej FertigDeski Luxury o wymiarach: do 2200 mm długości i do 200 mm szerokości.

Nowa linia znajdzie zastosowanie w rustykalnych posiadłościach pod miastem, wiejskich domach, a także dobrze sprawdzi się w surowych aranżacjach loftowych.

560,51 zł/m2

560,51 zł/paczka brutto

Produkt na zamówienie.

dowiedz się więcej
Z montażem taniej!

/m2
492,16 zł/paczka brutto

CENA NIE ZAWIERA KOSZTÓW MONTAŻU

dowiedz się więcej

Opinie klientów

Brak opinii klientów na temat tego przedmiotu.

Napisz opinię

Luxury Classic Retro Sahara

Luxury Classic Retro Sahara

1500 - 2200 x 180 - 200 x 15 mm