Luxury Classic Retro Aurora

Producent:Jawor Parkiet
Stan:Nowy produkt
Rodzaj podłogiDeska dwuwarstwowa
Gatunek drewnaDąb
ŁączeniePióro-wpust
MontażKlejenie do podłoża
Gwarancja30 lat
Ogrzewanie podłogoweTak
Wymiary1500 - 2200 x 180 - 200 x 15 mm

Podane ceny są cenami standardowymi, skontaktuj się z nami i zapytaj o rabat!

Dąb Retro Pure Line

Deska o subtelnie przygaszonej barwie odzwierciedlającej w naturalną wyjątkowość drewnianego surowca. Niebanalny kolor, który niczym mieniąca się zorza przechodzi pod wpływem światła z jasnego, czekoladowego brązu w biel, aż po delikatny fiolet, doskonale skomponuje się z wnętrzami marynistycznymi, dodając im charakteru.

W linii tej design łączy się z innowacyjnością. W efekcie powstają podłogi eksponujące subtelny charakter naturalnego surowca. Powierzchnia poddana unikalnemu procesowi heblowania staje się idealnie gładka, niemal aksamitna, zapewniając użytkownikom przyjemne doznania percepcyjne. Poszczególne elementy podłogi zostały wzbogacone czterostronną fazą. Linia Pure to synonim delikatności, dobrego stylu i komfortu.

Deska ma wykończenie: 3 warstwy olejowosku, heblowanie, faza czterostronna 4V, 30 lat gwarancji, nadaje się na ogrzewanie podłogowe

Opis producenta – CLASSIC:

biel dopuszczalna, dopuszczalne zdrowe sęki do 60 mm, sęki otwarte wypełnione szpachlą do 40 mm, zakorki do 50 mm, układ włókien dowolny, dopuszczalne znaczne zmiany barwy, dopuszczalny błyszcz, dopuszczalne pęknięcia na końcach elementów oraz pęknięcia na powierzchni max 150 mm, ślady po owadach.

Istnieje opcja w wersji ELEGANCE – inna cena

 

Opis producenta – ELEGANCE:

biel niedopuszczalna, dopuszczalne małe zdrowe sęki do 15 mm, układ włókien dowolny, dopuszczalne zmiany barwy, dopuszczalny błyszcz, dopuszczalne pęknięcia na końcach elementów oraz pęknięcia na powierzchni max 20 mm

Kolekcja Retro – unikalnie postarzanych dębowych desek z wyraźnie zarysowanym rysunkiem słojów i dużymi sękami – jest powrotem do regionalnej tradycji. Na efekt końcowy składa się szereg procesów obróbczych drewna, m.in. heblowania, szczotkowania, barwienia i olejowania. Naturalne pęknięcia, wyeksponowane naturalne przebarwienia imitują ślady wieloletniego użytkowania i nadają podłodze wyjątkowo rustykalnego charakteru.

Deski mają dwuwarstwową konstrukcję, dzięki czemu mogą być stosowane na ogrzewaniu podłogowym. Warstwa wierzchnia, jedna z najgrubszych na rynku, bo o grubości nawet 6 mm, pozwala na wieloletnią eksploatację. Z kolei warstwa spodnia ogranicza pracę drewna i chroni przed odkształceniami. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach gabarytowych – tradycyjnej FertigDeski o długości do 1200 mm i szerokości do 140 mm oraz długiej i szerokiej FertigDeski Luxury o wymiarach: do 2200 mm długości i do 200 mm szerokości.

Nowa linia znajdzie zastosowanie w rustykalnych posiadłościach pod miastem, wiejskich domach, a także dobrze sprawdzi się w surowych aranżacjach loftowych.

526,19 zł/m2

526,19 zł/paczka brutto

Produkt na zamówienie.

dowiedz się więcej
Z montażem taniej!

/m2
462,02 zł/paczka brutto

CENA NIE ZAWIERA KOSZTÓW MONTAŻU

dowiedz się więcej

Opinie klientów

Brak opinii klientów na temat tego przedmiotu.

Napisz opinię

Luxury Classic Retro Aurora

Luxury Classic Retro Aurora

1500 - 2200 x 180 - 200 x 15 mm